2 Aralık 2011 Cuma

Yorgunuz kızlar!

20-30 yas arası kadınlar olarak gercek manada jetlag yasıyoruz, anne babalarımızdan gorduklerimiz ve basımıza gelenler arasında. Özgür ruhlarımız ama bastıramadıgımız geleneksel iç güdülerimiz cırpınıyor. Bizi cok üzücek olaylara iki tekila shotla gecici çözümler üretiyoruz.  Peki nerde patlak veriyor bu surekli geciştirdigimiz acılar?

Yeni bir seylere baslarken.....

Taptaze bir baslangıcı ya buda soyleyse ya buda giderseyle kirletiveriyoruz. Film izleyelim dediginde sinemayı değil, evde dvd izleyip sevişmeyi kasettigini hemen anlayıveriyoruz. SAF lıgımızı sevişirken degil onlarca önyargıyla yeni filizlenen duyguları kirletirken KAYBEDIYORUZ.

Her hayal kırıklıgında once hayal etmeyi sonra da en ufak seyleri bile kabusa cevirmeye baslıyoruz.
Sonra ki adım mı ne?
Herhangi biri en ufak bir sevgi belirtisi gosterince asık oluveriyoruz. Kastedigi sinemaysa eger 15 liralık bilet bile tavlanmamıza yetiyor. Ufacık hareketleri bile devlestiriyoruz. Sevgiye olan aclıgımızla adamları kacıyoruz.
Yine basa dönuyoruz......

Pardon 2 tekila alabilir miyim ? Bu sefer 2 derken siseden bahsediyorum haliyle alkol eşiğim hayli arttı!!Lady DADA

2 yorum:

  1. MEHMET BEN 05374667155 NUMARAM SLM GİZLİLİGE ONEM VEREN BAYANLAR OYLEKI INSAN BAZEN BIR DOST YADA BIR PATNERE IHTIYAC DUYAR TEBESUM ARAR VEYA DELICE SEVISMEK ISTER SICAK BIR DOKUNUSA IHTIYAC DUYAR ISTE YADA BIR GULUS KENDINE GETIRIR INSANI ASLA PISMAN OLMAYACAGINIZ CEKINMEDEN ARAYABILECEGINIZ BIRIYIM....WATSAPP SMS DENGESIZLER VE GAYLAR ARAMASIN LUTFEN

    YanıtlaSil
  2. Merhaba, Ateşli ve Azgın Bayanlar Adana ve yakın çevresinde yaşayan, Reel birliktelik düşünen, Gizlilik ve Güven çerçevesinde bir ilişki arayan Sexs’te Sınır Tanımayan ve ne istediğini bilen Doyumsuz Bayanların Mesajını Bekliyorum..
    0545 – 352 – 25 – 52 Özele Açık ! ” Skype™: Dost_erkek01 Whatsapp Line Tango Wiber Var!

    Merhaba, Evli Çiftler Eşinin Mutluluğundan Mutlu Olan, Eşi için Büyük ve Kalın Düşünenler.. (Fotoğraf ispatlı) Eşinizin Mutluluğuna Engel Olmayın ' 0545 - 352 – 25 – 52 '' Özele Açık ! Whatsapp Var Skype™: Dost_erkek01 Not:Tek Erkeqim.. Deneyimim var.

    YanıtlaSil