13 Aralık 2011 Salı

İKİNCİ ERKEĞİMSİN !!!

Madem siz beyler bizim kaç kişiyle yattığımızın hesabını yapıyorsunuz bizde sizin küçük canavarlarınızın boyutuna bakarak kızlara anlatma özgürlüğüne sahibiz !

Pazar günü sevişirken "bu yatakta benden önce kaç kişi oldu" diyince, onu üstümden atmadıysam kendini şanslı görmeliydi Mr.O. "Sana ne?" cevabını alınca daha çok hırçınlaştı ve  benim zevk almam iki katına çıktı. ( 3 dakika sonra boşalacağını nerden bilebilirdim !!! )

Gerçektende siz beyler için "bu sayının" önemi nedir ? Biz iki diyince rahatlıcaksanız şunuda belirteyim asla üç olamazsınız. Her kız için 2.erkek olarak kalırsınız. Halbuki şu saçma sapan sayı merakınızı yenseniz bu kadar kız sırf doğru erkeği kaçırmama uğruna aşağıda ki senaryoları size uygulamaz !!!

1.Reglinin son gününe getirme senaryosu
Bunu yapmayan kız kaldı mı inan bilmiyorum ? En kolay kandırma yöntemidir. Önce erkeğinize gösterir ama vermezsiniz. Büyük olasılıkla erkeğiniz zengindir, kaçırılmayacak bir adaydır, çok kız az kız görmüş olması önemli değil bu kandırma olayını yutamayacak erkek tanımıyorum !!! İlişkinizin üzerinden bir kaç ay geçer ve romantik bir gece ayarlarsınız. Erkeğiniz o sıralarda sizi götürmek için yanar biter mahvolur.Adam zaten siz bakiresiniz diye kafasında büyütür,  tepelere çıkarır.
 Ve işte o an !!! Reglinizin son günleridir ve erkeğiniz içinize girer. Siz yalandan biraz kasılırsınız,acıyor numarası yaparsınız ve işlem tamamlanmıştır. Tamam siz onun kadınısınızdır. Yalnız bu işlem için güvenilir kız arkadaşlar şarttır ve sevgilinizin etrafında sizin öncekilerden biri olmamalıdır!!! Şayet bu ortamı ayarladıysanız adam sizindir tepe tepe kullanabilirsiniz.

2.Esnek !!!
Bu en kötü senaryodur. Erkeklerin %98'i bunu yutmaz. Şayet ben erkek olsam asla yutacağım bir yalan değildir. Bence denenmemeli.

3.Sen benim ikinci erkeğimsin!!!
Eminim şu anda yazdıklarımı bir erkek okuyorsa bu yalanı önceden duymuş olmalı. Bir arkadaşım bana şöyle birşey demişti "ben daha hiç 3 olmadım,kimle yatsam hep 2.oldum.Üç olunca o kızla evlenicem" Çok gülmüştük buna, halbuki o kadar haklı ki kızların en çok söylediği şeydir. Buna erkeklerin aklında soru işareti bırakmaktan başka birşey elde edemezsiniz. Hele birde çok gezen ve arkadaş çevreniz geniş biriyseniz adam size o anda "hıı hııı" der geçer.
Ben de çocukken yani 25ime gelene kadar bu yalanı çok söyledim. Şimdi düşündüğümde ne kadar komik birşeymiş.

4.Psikopat senaryolar!!!
Benim asla ve asla denemeyeceğim senaryodur. Şahit oldum mu  ? Evet oldum!!! Bir kız arkadaşım anlatmıştı. Erkek arkadaşı çok mutasıp biri, esas kızımızda eski hızlı yaşayanlarından; aylar sonra birlikte olmaya karar veriyorlar ve oluyorlar. O anda esas kızımız bir taraflarını kesip, erkeğini bağlıyor kendisine.

Kızlar bize bunları yaptırmak zorunda bırakan ne yazık ki kafamızda büyüttüğümüz, yerlere göklere sığdıramadığımız kahramanlarımız. En iyisi bunun sayısına önem vermeyen birini bulmak yada size bu soru yöneltiğinde "bunun ne önemi var" diyip üste çıkmak.
Şahsen benim listem her hafta uzuyor bundan 1 yıl sonra sorana ne diyebilirim ki "32" desem yinede bana aşık olur mu ? En iyisi yüzlü çıkmak. Çünkü siz bu işi bir kere yaptıysanız ne yazık ki bunun devamı çorap söküğü gibi gelir.

Siz de beyler eğlenirken iyide evlenirken neden bakire ararsınız ?

Veracruz
xx