30 Kasım 2011 Çarşamba

Biz neyiz?

2000 li yılların en klişe sorusu oldu "biz neyiz"
Henüz adı konulmamıs yüzlerce ilişki yumağı cevremde. Anlamak icin atılan yemler kurulan tuzaklar ve cevaplar birbir gelince de kırılan kadınlar.

Eger biz neyiz diye sorgulanacak bir durumdaysanız sevgili hanımlar. Cevap kesinlikle sevgili değilsiniz.

Sizi araması, sizi sorması, sizle uyuması, uyurken sarılması hic bir zaman belirleyici değil. Sizinle bir arkadas ortamına girmiyorsa ve o esnada elinizi tutup kız arkadasım demiyorsa bilin ki cagımızın en buyuk virusu olan fuck buddy muessesinin nadide tahtlarından birinde cılgınlar gibi "sadece" sevisiyorsunuz.

Bu sevişmelere tane tane manalar yuklesenizde boyle, ben o gordugun cool kadınım modunda koy popocuga rahvan gitsin takılsanızda boyle.

"Ay senin ki en azından arıyor" diyen kız arkadasa soyleyebileceginiz en iyi cevap aramasada ben de umutlanmasam olabilir sadece.

Biz kadınlar cok iyi yalancılarızdır. Gercekler pür ortadayken bile kendimizi kandırabilicek en komplike, kusursuz yalanı ortaya atıveririz. İnanmamız saniyemizi almaz. Yeter ki işimize gelsin. Bir anda olumsuz olan tum argumanları sempatik hale getirip hayal kurmaya devam edebilir. Ama uyanın!! Sizde cok iyi biliyorsunuz ki sevişen özgür kadın naralarınız da kusursuz yalanınızın bir parcası. Sarıp sarmalayacak, kıskanacak, koklayacak, sahiplenecek o mukemmel erkegi arıyorsunuz.

O mukemmel erkegi bulana kadar istiyorsanız yine sevişin , sevişmeyin demiyorum ama her sabah bugun arar mı bugun gelir mi diye kah agda kah fön kah topuklu eziyetini cekmeyin.
Lady DADA


İLK GECEDEN YATMAK MI ? YOKSA KANDIRMAK MI ?

İlk gecemi hatırlıyorumda, rezil bir zevkti. Yani tam anlamıyla üstünde sadece kendi zevkini düşünen bir adam,bense çaresizce tecrübesizce altında yatıp inleyen zavallı genç kadın !!!
O zamanlar anlamıyorsun erken mi boşaldı geç mi ? Büyük mü iyi küçük mü ? Ama sevişme sayın arttıkça hepsinin cevabı kafanda beliriyor. Evet ne yazık ki ilk erkeğim 2 dakikada boşalan,sadece kendi zevkini düşünen bencil bir sevgili hatta o zamanlar için koca adayıydı ! Ben 22 yaşında o 26 yaşında, bakire olmayanla evlenmem diyen paranoyak öküzün teki. O zamanlar için göz bebeğim,onsuz nefes almayı bile düşünemediğim benim hayal kahramanım.
İlişkimizin 3.ayında birlikte olduk !!! Onunlayken hiçbir şekilde pişmanlık duymadım ta ki ondan ayrılıpta bunu devamlı yüzüme vurup,tehdit edene kadar. Niye yaptım ki ? Bu kadar değerli mi bu adam ? Ama ona da alıştım zamanla sonra bi baktım ki ayrılığımızın 10.gununde evimde ondan önceki sevgilimle yerde kıran kırana bir sevişme yaşıyoruz. İşte o gün, seviştiğimi anladım. Zevk almanın ne demek olduğunu,zevkten çığlık atmanın zevkini yaşadım. Defalarca yaptık sabaha kadar durmadan seviştik... O gittikten sonra "iyi ki vermişim önceden" dedim. Ve onunla olan "fuck buddy" diye tabir ettikleri ilişkimiz 1 yıl devam etti. İnsan "fuck body" olarak gördüğü insana aşık olur mu ? Evet ! Ben oldum !
Ve işte o günden beri...Hayatıma giren her erkeği birbiriyle aldatıyorum. Şu ana kadar ilk sevgilim hariç aldatmadığım bir sevgilim oldu mu  ? Hayır olmadı !!! Ne yazık ki siz erkekler,saf ve masum kızlara layık değilsiniz. Yeri geldi çok uzun ilişkiler yaşadım,çok sevdim ama ne zaman ki karşımda ki kalbimi kırdı, hiç affetmeden onu aldattım. Benden selam söyleyin bütün aşklarıma !!!

Veracruz
xx